درباره موسسه

موسسه کاوشگران علم و دانش البرز بعنوان یک تیم برنامه نویسی و خدمات برگزاری کنفرانس در حال حاضر دارای یکی از قدرتمندترین نرم افزار های برگزاری کنفرانس و برنامه های علمی می باشد. همچنین خدمات دبیرخانه ایی، پشتیبانی  فنی و برگزاری کنفرانس شما از دیگر خدمات این مجموعه است. موسسه کاوشگران علم و دانش البرز بعنوان تنها نماینده انتشارات Scinzer Scientific Publication کشور اتریش، امادگی خود را برای چاپ کتاب های علمی و مجموعه مقالات کنفرانس های علمی کشور با ISBN و امکان نمایه سازی در پایگاههای استنادی علمی با عنوان Conference Proceeding اعلام میدارد. بدیهی است Proceedings یکی از معتبرترین و به واقع ملزومات هر کنفرانس بین المللی است که برای افزایش اعتبار کنفرانس میتوان از آن بهره جست.
از دیگر مزایای چاپ در این انتشارات تخصیص DOI و نمایه در پایگاه Crossref آمریکا میباشد.
همچنین میتوانید مقالات علمی خود را در ژورنال های تخصصی این انتشارات چاپ نمایید.
احتراماً بدینوسیله به استحضار همکاران محترم می رساند این موسسه در راستای کمک به برگزارکنندگان همایش ها اقدام به ارسال فراخوان رایگان در قبال دریافت بانک ایمیل دبیرخانه های همایش ها نموده است. بعبارتی هر دبیرخانه در قبال تحویل بانک خود میتواند علاوه بر بانک دو برابر بانک خود نیز تبلیغات رایگان دریافت نماید.
بعنوان مثال با تحویل ۵۰۰۰ ایمیل تعداد ۱۰۰۰۰ ایمیلی رایگان خواهید داشت که در مجموه ۱۵۰۰۰ فراخوان برای شما ارسال میشود.
حال هدف از این کار چیست؟
متاسفانه چندی است افرادی سودجو بدون شخصیت حقوقی اقدام به تبلیغات  از طریق گروههای گوگل مینمایند. دلیل کارایی پایین گروههای گوگل بدلیل محدودیت در افزودن افراد است که تنها روزی ۱۰۰ عدد میتوان به آن افزود و در بازه زمانی بسیار گستریده ایی بانک جمع آوری میشود که در پایان کار اکثر ایمیل ها غیر فعال هستند و همچنین درصد بالای اسپم و ارسال های بیش از حد از کارایی آن می کاهد. عدم ارایه گزارش نیز یکی از ابهامات در ارسال است. متاسفانه قید میشود برای ۲۰۰٫۰۰۰ ایمیل فراخوان ارسال شد اما دریغ از گزارش و اینگونه میشود که حق دبیرخانه ها از دست میرود.
حال این مرکز برای تجمیع بانک های فعال و کاهش هزینه های جاری اقدام به این عمل نموده و تمامی ایمیل ها از طریق – میل چی- میلرلایت- sendgrid ارسال میشوند که درصد بالای ۹۵ درصد اینباکس و امکان ارایه گزارش از مزایای دیگر این سیستم است.


پورتال آنلاین مدیریت و داوری همایش ویرایش 4 kavoshHamayesh